До відома депутатів Крупецької сільської ради та громадськості !

Дата: 05.03.2021 15:05

До відома депутатів Крупецької сільської ради та громадськості !

12 березня 2021 року  в залі засідань Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області, відбудеться пленарне засідання чергової 9-ї сесії Крупецької сільської ради восьмого скликання.

Початок роботи сесії –  о 14.00 год.

На розгляд сесії виносяться такі питання:

1. Про виконання  бюджету Крупецької сільської територіальної громади за 2020 рік (17507000000).

2.  Про звіти структурних підрозділів Крупецької сільської ради щодо виконання функціональних повноважень за 2020 рік.

3. Звіт про профілактику правопорушень, рецидивної злочинності та злочинів на території Крупецької сільської ради за 2020 рік.

4.   Звіт про  роботу закладів культури Крупецької сільської ради у 2020 році.

5. Про програму забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Крупецькій сільській раді на 2021-2024 роки.

6. Про затвердження комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю  на території  Крупецької сільської ради  Дубенського району Рівненської області  на 2021-2023 роки.

7. Про Програму «Організація харчування учнів закладів загальної середньої освіти Крупецької  сільської ради на 2021 рік».

8. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Крупецької сільської ради на 2021-2023 роки, затвердженої  рішенням сільської ради від 24 грудня 2020 року № 48.

9. Про Програму відновлення вуличного освітлення населених пунктів Крупецької сільської ради на 2021-2023 роки.

10. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Крупецької сільської  ради на 2021-2023 роки.

11. Про внесення змін до бюджету Крупецької сільської територіальної громади на 2021 рік (17507000000).

12. Про передачу комунального майна на праві господарського відання.

13. Про відміну рішення виконавчого комітету Крупецької сільської  ради.

14. Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Крупецької сільської ради за 2020рік.

15. Про затвердження розпоряджень Крупецького сільського голови виданих у ІУ кварталі 2020 року.

16. Блок земельних питань.

Крупецький сільський голова

Віталій МОШКУН