Увага! Штормове попередження!

Дата: 11.02.2021 16:19

Штормове попередження!

За попередніми даними метеорологічної станції м. Дубно з 11 – 12 лютого 2021 року, внаслідок проходження активних атмосферних фронтів, очікується значний сніг та мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовина, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний 15 – 20 м/с. Температура повітря по району вночі 12-170 морозу, вдень – 7-120 морозу, починаючи з 15 лютого температура повітря понизиться до 25-300 морозу.

З огляду на це, нагадуємо водіям, що під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу.

При значному погіршенні погодніх умов рекомендуємо водіям по можливості, взагалі утримуватися від поїздок на власному транспорті. А тим, хто сів за кермо - бути максимально уважними, не залишати авто біля проїжджої частини та не перешкоджати роботі снігоприбиральної техніки.

Крупецький сільський голова                                        Віталій МОШКУН