До відома депутатів Крупецької сільської ради та громадськості !

Дата: 23.12.2020 14:08

До відома депутатів Крупецької сільської ради та громадськості !

24 грудня 2020 року  в залі засідань Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області відбудеться чергове 4-те пленарне засідання сесії Крупецької сільської ради восьмого скликання.

Початок роботи сесії –  о 11.00 год.

На розгляд сесії виносяться такі питання:

1. Про Програму соціально-економічного розвитку Крупецької сільської ради на 2021-2023 роки.

2. Про Програму соціального захисту та соціального забезпечення Крупецької сільської ради на 2021 - 2023 роки.

3. Про Програму інформатизації Крупецької сільської ради на 2021 – 2023

4. Про Програму висвітлення  діяльності Крупецької сільської ради на 2021-2023 роки.

5. Про Програму розвитку освіти Крупецької сільської ради Дубенського  району Рівненської області на 2021-2023 роки.

6. Програму розвитку земельних  відносин Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області на 2021-2023 роки.

7. Про Програму благоустрою населених пунктів Крупецької сільської ради на 2021-2023 роки.

8. Про програму Крупецької сільської ради про фінансову підтримку комунального некомерційного підприємства «Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Радивилівської міської ради на 2021-2023 роки.

9. Про затвердження штатних розписів централізованої бухгалтерії відділу  освіти, культури, туризму, молоді та спорту, закладів загальної середньої, дошкільної  та позашкільної освіти  та культури Крупецької сільської  ради  на 2021 рік.

10. Про організацію харчування дітей в закладах дошкільної освіти Крупецької сільської ради у 2021 році.

11. Про організацію харчування дітей в закладах загальної середньої освіти Крупецької сільської ради у 2021 році.

12. Про затвердження структури та штатного розпису Крупецької сільської ради на 2021 рік.

13. Про умови оплати праці Крупецького сільського голови у 2021 році.

14. Про Крупецький сільський бюджет на 2021 рік.

15. Про відміну рішення виконавчого комітету Крупецької сільської ради.

16. Блок Земельних питань.

Секретар сільської ради  Раїса ХОМЯК