До відома мешканців, релігійних громад Крупецької сільської ради
14 грудня 2020 року комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області на своєму позачерговому засіданні (протокол № 65) прийняла наступні рішення.
З метою запобігання поширенню на території Рівненської області гострої респіраторної хвороби СОУГО-19, спричиненої коронавірусом 8АЯ8-СоУ-2, відповідно до Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб”, постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 „Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУШ-19, спричиненої коронавірусом 8АЯ8-СоУ-2”:
Пункт 1. Продовжити карантин на території Рівненської області до 28 лютого 2021 року.
Пункт 2. На території області на період дії карантину запроваджуються обмежувальні протиепідемічні заходи, в тому числі забороняється: діяльність культових споруд та приміщень, облаштованих для молитовних потреб, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 кв. метрів споруди чи приміщення; проведення релігійних заходів на відкритому повітрі, під час яких не забезпечено дотримання дистанції 1.5 метра між присутніми.
Просимо забезпечити дотримання протиепідемічних заходів під час проведення масових релігійних заходів упродовж різдвяно-новорічних свят у разі їх проведення відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 та рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій стосовно рівня епідемічної ситуації в області та окремих її територій, з урахуванням додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів