Оголошення до відома мешканців та суб’єктів господарювання Крупецької територіальної громади

Дата: 10.12.2020 17:11

до відома мешканців та суб’єктів господарювання

Крупецької територіальної громади

Виконавчий комітет Крупецької сільської ради інформує про те, що відповідно до розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 09 грудня 2020 року № 87, у зв'язку з поширенням на території Радивилівського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у Крупецькій територіальній громаді посилено протиепідемічні заходи.

Керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів не допускати до роботи (навчання) осіб з ознаками респіраторних захворювань. Посилити санітарно-гігієнічний та дезінфекційний режим у службових, виробничих, навчальних та інших приміщеннях.

Звертаємось до мешканців громади із проханням суворо дотримуватись протиепідемічних заходів.

Для запобігання захворюванню на коронавірусну інфекцію СOVID-19, рекомендуємо вам без нагальної потреби не з’являтися у громадських місцях.

Під час відвідування громадських місць користуйтеся дезінфекторами, та захисними масками, дотримуйтесь правил особистої гігієни, здійснюйте регулярне провітрювання та дезінфекцію помешкань.

При перших симптомах гострого вірусного захворювання – терміново звертайтеся до свого сімейного лікаря.

При підозрі або підтвердженні захворювання на коронавірусну інфекцію СOVID-19, просимо хворих та контактних осіб дотримуватися режиму самоізоляції та виконувати інструкції сімейного лікаря.

Пам’ятайте про те, що за  недотримання режиму карантину в нашій державі передбачено адміністративну відповідальність, відповідно до ст. 44-3 КУпАП штраф за таке порушення становить від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 17 000 до 34 000 гривень; а для посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 000 до 170 000 гривень).

Просимо мешканців територіальної громади відповідально ставитися до свого здоров’я та здоров’я своїх близьких.

Бережіть себе і своїх близьких! Будьте здорові!

сільської ради