До відома суб’єктів підприємницької діяльності!

Дата: 27.11.2020 17:08

До відома суб’єктів підприємницької діяльності!

Повідомляємо, що у Рівненській області діють державні та регіональні механізми фінансової підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва, в тому числі на час дії карантинних обмежень, зокрема:

• державна програма фінансової підтримки суб’єктів мікро- та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%»;
  • допомога роботодавцям по частковому безробіттю на період карантину;
  • обласна програма часткового відшкодування відсотків за банківськими кредитами, що надаються для реалізації проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва.

Найближчим часом буде відновлено надання допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям та вирішено питання щодо орендної плати
та можливість від її звільнення/відтермінування.

Також повідомляємо, що виконавчим комітетом Крупецької сільської ради створено мобільну групу, яка інформуватиме суб’єктів малого та середнього бізнесу щодо змін у механізмі надання компенсацій під час карантину.

У разі виникнення будь-яких питань щодо компенсацій/допомог під час карантину просимо звертатися за адресою: 35541, Рівненська обл., Радивилівський р-н, с. Крупець, вул. Довга, буд. 68 (Фінансово-економічний відділ) або на електронну пошту: krupetss@ukr.net (з відміткою «Компенсація під час карантину»).