Відбулася робоча зустріч начальником Радивилівського районного сектору Віктором Гаврилюком, з головою Крупецької об’єднаної територіальної громади

Дата: 26.11.2020 12:04

РАДИВИЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР

Філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області

І Н Ф О Р М У Є

З метою більш тісної співпраці, координації спільних зусиль з профілактики правопорушень на території громади, начальником Радивилівського районного сектору Віктором Гаврилюком, було проведено робочу зустріч з головою Крупецької об’єднаної територіальної громади Радивилівського району Рівненської області Віталієм Мошкуном.

В ході зустрічі обговорювались питання щодо активізації діяльності виконавчих органів місцевого самоврядування, підвищення спільних зусиль на профілактику правопорушень на території громади, підвищення загального рівня безпеки, зменшення кількості правопорушень, забезпечення безпеки мешканців громади. Саме тому необхідно об’єднати зусиля органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів та громадськості для забезпечення належного стану охорони громадського порядку та профілактики злочинності на території громади. І одним із основних чинників досягнення поставленої мети є створення всіх необхідних умов на забезпечення повноцінного функціонування органів, робота яких спрямована на зменшення злочинності. За підсумками зустрічі було погоджено скерування Радивилівським районним сектором на розгляд сесії цільової програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень в Крупецькій об’єднаній територіальній громаді.

Начальник  Радивилівського районного сектору                            Віктор ГАВРИЛЮК