Відбулось пленарне засідання першої сесії Крупецької сільської ради VІІІ скликання

Дата: 20.11.2020 16:14

20 листопада 2020 року відбулось пленарне засідання першої сесії Крупецької сільської ради VІІІ скликання.

Згідно порядку денного сесії, на пленарному засіданні розглянуто питання:

1. Про початок повноважень депутатів Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області.

2. Про початок повноважень сільського голови Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області.

3. Про утворення лічильної комісії для виборів секретаря Крупецької сільської ради

4. Про обрання секретаря Крупецької сільської ради.

5. Про постійні комісії Крупецької сільської ради.

Розпочала засідання сесії голова Крупецької сільської територіальної виборчої комісії Дубенського району Рівненської області Марія ДУБЕНСЬКА, яка ознайомила присутніх із результатами перших виборів депутатів та сільського голови Крупецької сільської ради 25 жовтня 2020 року.

Прийнято рішення про початок повноважень депутатів Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області. Новообраним депутатам сільської ради урочисто вручено посвідчення депутатів Крупецької сільської ради.

Прийнято рішення про початок повноважень сільського голови Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області.

Сільський голова Віталій МОШКУН, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», урочисто склав  Присягу.

Секретарем Крупецької сільської ради таємним голосуванням одноголосно обрано Раїсу ХОМЯК.

Рішенням сесії затверджено перелік і персональний склад постійних комісій сільської ради.

Фото без описуФото без опису

Депутат Рівненської обласної ради Олександр ДЕХТЯРЧУК, який взяв участь у пленарному засіданні сесії, привітав сільського голову та депутатів сільської ради із початком повноважень, вручив сільському голові методичні матеріали для роботи сільської ради, висловив сподівання на подальшу співпрацю та пообіцяв підтримку Крупецькій громаді на рівні області.

На завершення засідання сесії, сільський голова Віталій МОШКУН висловив надію на подальшу спільну продуктивну роботу депутатів сільської ради на благо громади.