Закуплено обладнання для надання побутових послуг для населення згідно проєкту-переможця конкурсу проєктів розвитку територіальних громад

Дата: 22.10.2020 15:38

В Крупецькій ОТГ знаходиться в процесі реалізації проект-переможець обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад на тему «Придбання швейного та перукарського обладнання для надання соціальних послуг для населення Центром з надання соціальних послуг Крупецької сільської ради». Цим обладнанням скоро будуть укомплектовані робочі місця Центру з надання соціальних послуг Крупецької сільської ради.
Загальна вартість проєкту становить 150 тис.грн.
Закуплено:
- дві промислових швейних машинки для легких та середніх тканин Maqi: дозволять надавати послуги ремонту та пошиття одягу;
- високошвидкісний промисловий чотириниточний оверлок з електронним управлінням та вбудованим серводвигуном Bruce BRC, призначений для створення красивих та рівних швів, обрізання, обточування та вирівнювання тканин, виконання роликового шву;
- колонкова машинка човникового стіжка TYPE SPECIAL, призначена для виробництва та ремонту шкіряного взуття та інших шкіряних виробів;
- повний комплект обладнання для облаштування робочого місця перукаря;
- пральна машинка Interine Wmc, яка дозволить надавати послуги пральні;
- праска Electrolux, прасувальна дошка;
- аксесуари.
Нагадуємо, що проєкт Крупецької сільської ради щодо закупівлі обладнання для Центру з надання соціальних послуг Крупецької сільської ради у 2020 році став переможцем у щорічному обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад Рівненської області та отримав фінансування з обласного бюджету.
Реалізація даного проєкту дозволить суттєво покращити рівень соціального обслуговування та надання побутових послуг для населення в Крупецькій ОТГ.