Оголошення до відома мешканців Крупецької об’єднаної територіальної громади

Дата: 21.10.2020 12:38

На позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Крупецької сільської ради від 16.10.2020р. (протокол № 25), розглянуто питання про продовження карантину та запровадження протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2.

На виконання протоколу позачергового засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області, від 15.10.2020 № 57, на території Крупецької сільської ради продовжено карантин до 31 грудня 2020 року, з 19 жовтня 2020 року встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Нагадуємо вам, які обмеження передбачені для різних рівнів епідемічної небезпеки, у випадку їх встановлення на підвідомчій території.

У разі встановлення  на території Крупецької сільської ради рівня епідемічної небезпеки – «зелений»,   забороняється:

1) проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 50 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 50 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі;

2) відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більше ніж 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

У разі встановлення на території Крупецької сільської ради рівня епідемічної небезпеки – «жовтий», додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки, забороняється:

проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 30 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 30 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра).

У разі встановлення на території Крупецької сільської ради рівня епідемічної небезпеки – «помаранчевий», додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених для «зеленого» та «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, забороняється:

1) проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 20 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 20 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра);

2) відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

У разі встановлення на території Крупецької сільської ради  рівня епідемічної небезпеки – «червоний», застосовуються за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначені цим пунктом обмеження (одне, декілька або усі), згідно з якими додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених для «зеленого», «жовтого» та «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, забороняються:

1) відвідування закладів освіти здобувачами освіти;

2) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом.

Просимо вас, дотримуватись протиепідемічних заходів.

Для убезпечення від інфікування коронавірусною інфекцією СOVID-19 у громадських місцях користуйтеся дезінфекторами, та захисними масками, дотримуйтесь правил особистої гігієни, здійснюйте регулярне провітрювання та дезінфекцію помешкань.

При перших симптомах гострого вірусного захворювання – терміново звертайтеся до свого сімейного лікаря.

Просимо вас відповідально ставитися до свого здоров'я та дотримуватись заходів протиепідемічної безпеки!

сільської ради