Продовження втілення освітньої реформи «Нова українська школа» у Крупецькій ОТГ

Дата: 23.09.2020 16:12

З часу утворення  Крупецької об’єднаної територіальної громади освіта стала у  її політиці чи не найважливішим  пріоритетом. Тому у громаді вкладають чимало у формування спроможних закладів освіти, які дадуть якісну освіту дітям, а не просто підтримують мережу шкіл.

У Крупецькій громаді добре розуміють, що доступність і якість освіти це два ключові орієнтири, які досягаються продовженням  втілення у життя започаткованої Урядом реформи освіти – Нової української школи. Саме тому тут мобільно вирішуються  питання матеріально-технічного забезпечення   реалізації цього амбітного проекту, а тому першочергово інвестують у Нову українську школу можливості фінансового характеру.

День 23 вересня став знаковим для шкіл Крупецької громади, адже цього дня сільський голова Віталій Мошкун, який невтомно робить добрі справи, урочисто вручив учнівським та педагогічним колективам  плазмові телевізори, ноутбуки, ламінатори, багатофункціональні пристрої у складі принтера та сканера.

Приємно, що у тісному та плідному партнерстві Крупецького сільського голови, виконавчого комітету, депутатського корпусу, відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту і закладів освіти  успішно продовжується розбудова Нової української школи, як нового етапу розвитку освіти в Україні.