Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

Вони пішли від нас у небеса...

  Вони пішли від нас у небеса...

1 грудня у приміщенні публічно–шкільної бібліотеки с. Михайлівка відбулася презентація сайту пам’яті загиблих «Революція гідності. Війна. Рівненщина».

Сайт пам’яті загиблих « Революція гідності. Війна. Рівненщина» – це історії про наших краян, які боролися за Гідність і Свободу, цілісність і незалежність України, європейське майбутнє. Це долі найкращих синів України, які ціною свого життя виборювали щасливе майбутнє, спокій у кожному домі, мир у нашій країні.

Вони любили життя, та понад усе любили свою Батьківщину.

 

 

Сайт створюється Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою, центральними районними та міськими бібліотеками області.

На заході були присутні рідні загиблого воїна Назара Крохмаля, директор Михайлівської ЗШ I-IIст. Наталя Іванівна Барабан, заступник директора з навчально – виховної роботи Інна Іванівна Порученко, в.о. старости села Маркович Віктор Андрійович, вчитель історії, учні школи, працівники сільської ради та жителі села.

Учасники літературної студії «Проба пера», що діє при бібліотеці, зачитали власні вірші – присвяти воїну Назарію. Батько воїна Іван Володимирович поділився спогадами сина та його бойовими побратимами .

Бібліотекар Тетяна Миколаївна продемонструвала відеоролик «Вічна пам’ять і слава Героям!», який підготувала Радивилівська центральна районна бібліотека.

Вода змиє сліди,вітер погасить полум’я.

Але ніщо не в силах стерти Пам’ять…

Отож, бережімо Пам'ять! Вона безсмертна!..

 


 


« повернутися до списку новин