Святковий концерт «Ми матір називаємо святою»

Дата: 16.05.2017 16:47

Фото без описуСвятковий концерт  «Ми матір називаємо святою»

Мама! Матуся! Ненька рідненька! Скільки ніжності в цьому слові! Мама всьому початок.

Вона єднає всю родину, є символом усього найкращого, найдобрішого, найсвятішого. Мати з народження огортає нас ніжністю, ласкою, теплом і все віддасть для того, щоб захистити свою дитину. Їй – Берегині Родинного вогнища присвятили свій концерт учасники художньої самодіяльності клубів: с. Гайки-Ситненські, Михайлійвки, Крупця, Барання та  Свято-Михайлівської церкви с Срібне.

В неділю 14 травня в переповненому глядачами залі клубу с. Гайки-Ситненські відбулося свято « Ми матір називаємо  святою». Зі святом матері привітали голова Крупецької сільської ради Мушкун В. В. та начальник відділу освіти, культури, туризму молоді та спорту Сова М. М.

Фото без описуВ програмі святкового концерту прозвучали пісні, вірші, танці та привітання наймолодших учасників, які подарували мамам квіти. Щирими оплесками зустрічали глядачі пісні:

« Мамо, мамочко моя» у виконані сімейного тріо Кощук Н., Кот І.,Кот В.,« Мамо» - Рабчун А.,« Мамин оберіг» - Кот В.,« Мамина сорочка», « В зеленім саду» у виконані «Ситнівчанка» ,« Я молюся за тебе» - Сова Ю, « Ми українці» - Рабчун А.,Вокальне тріо « За все тобі я дякую»  у складі : Ткачук А., Кощук Н., Кот В.,« Ой ти, мамо моя рідненька» - дитячий ансамбль,« Розкажу про Україну» - Даманська М.(клуб с. Михайлівка),« Лагідна» - Маркович С.(клуб с.Михайлівка), « Малесенькі долоньки» - Сова І.,« Гуляночка»- ансамбль Ситнівчанка», « Розкажи мені бабусю» - Трачук Д., « Душі криниця» - Мамчур Т.(клуб с. Крупець), « Щаслива жінка» - ансамбль « Ситнівчанка», « Божа мати» - хор «Дарунок» Свято-Михайлівської церкви, «Коли на волю проситься сльоза» - тріо у складі Бабак У., Сови Ю., Мандзюк Л. село Срібне, « Виший, мамо, мені сорочку» , « Ой леліли, дикі гуси» - Бабак У.  с. Срібне,  учасниця міжнародного фестивалю « Перлина фест», призерка обласного конкурсу « Юна зірка», « Одне сонце сходить», «Козак до дівчини щовечора йде», у виконані Народного Аматорського Фольклорного ансамблю « Вишиванка», « Мамо» - Мандзюк П.

Фото без описуВикликали непрохану сльозу у глядачів вірші :«Прости мене, матусенько, за все»-Маркович Л., « Мати» - Жидкова С.

Багато позитивних  емоцій отримали глядачі від виступу хореографічного колективу  клубу с. Барання з танцями - « Вальс», « Рок-н-рол».

Розвеселили присутніх юні гумористи  Селевенюк та Супрончук -  клубу села Крупець.

Тепло зустрічали глядачів ведучі Кот В. та Маркович Л., які майстерно вели концертну програму.

Музичний  супровід  відповідально забезпечував  Щербатюк В.  Закінчилося свято піснею « Дай, Боже, вам миру» та виступами в.о. Старости сіл Михайлівки, Засова, Гургулі  Маркович В.А.  та Матюшок Г.В.- в.о. староста сіл Ситне , Карпилівка, Коти, Табачуки, Гайки-Ситненські  які ще раз привітали жінок зі святом матері і подякували всім учасникам художньої самодіяльності  за гарний змістовний концерт та запросили всіх присутніх скуштувати смачні страви домашньої кухні, які приготували кульпрацівники Крупецької ОТГ:

• Семеренко Ю. ( бібліотека с. Ситне);
  • Семеренко Г. (бібліотека с. Срібне);
  • Калашнікова О.(бібліотека с.Крупець);
  • Бугайкіна О. ( бібліотекар с.Крупець);
  • Сова Ю. ( бібліотекар с.Довгалівка);
  • Мокра О.( бібліотекар с. Михайлівка);
  • Мирончук Л.    (бібліотекар с.Боратин);
  • Кундеус М. ( клуб с. Крупець);
  • Гулійчук І. ( клуб с.Михайлівка);
  • Ясковець М. ( клуб с. Барання);
  • Невинна Т.М. (головний спеціаліст з питань  відділу культури).

Свято продовжила святкова дискотека.

Завідувач клубу  с.Гайки-Ситненські Табачук Т.М.