Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Дата: 08.11.2017 15:44

Фото без описуШановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Сердечно вітаємо із професійним святом усіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Культпрацівник – це професія тих людей, без яких не було б аматорів народної творчості – найкращих синів  і дочок України, що своїм мистецтвом звеличують, збагачують та прославляють рідну землю і народ. Це, не просто професія – це покликання! Це майстерність чарівників виконувати наші заповітні бажання! Вони вміють співати і танцювати, розповідати смішні історії і просто допомагають розкрити свої таланти!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, примножуючи велич громади. Своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте нашу Україну!

Завдячуючи вам, зберігаються народні традиції, пісні та танці. Щира вдячність вам за вашу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру.

З нагоди професійного свята щиро зичимо вам, працівники культури, аматори і майстри народного мистецтва, міцного здоров’я і безмежного щастя, родинного тепла і добробуту, прихильності муз, невичерпного творчого натхнення і мистецьких злетів під мирним небом незалежної України. Зі святом, дорогі друзі!

З повагою сільський голова                                                                                              В. Мошкун

Начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту                                М.Сова