Виїздний прийом громадян

Дата: 20.12.2017 16:41

Виїздний  прийом громадян начальника управління праці та соціального захисту населення

20 грудня, в приміщення Крупецької сільської ради, відбувся виїзний  прийом громадян. Прийом проводив начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Вовк Юрій Володимирович та заступник начальника пенсійного фонду Зварич Галина Євгенівна.

На прийом до  спеціалістів, з різними запитаннями прийшло 8 чоловік. Конкретно, ставились питання: щодо умов призначення пенсій за новим пенсійним законом; Зарахування страхового стажу в період догляду за пристарілою особою;Як впливає заробітна плата на нарахування пенсій;Які документи підтверджують страховий стаж; Надання матеріальної допомоги для  лікування;Надання державної соціальної допомоги; Виплата субсидій на тверде паливо. Спеціалісти які були на виїзді , дали всім вичерпні відповіді на питання , які цікавили наших односельчан.

Директор Центру з надання соціальних послуг                                                                    Олійник Є.Л