Цей подвиг житиме у віках

З настанням весни відроджується все навколо. І так було завжди. З надією в далекому 45-му чекали травня мільйони людей.

Душа боліла і водночас раділа, бо відчувала, що невдовзі людським катуванням настане кінець.

Ішли солдати у бій із ворогом, проливаючи кров за кожен клаптик землі за кожну хату. Вони йшли до перемоги, наближаючи її ціною власного життя. Комусь із них випало щастя пережити роки воєнного лихоліття, а комусь судилося спочити вічним сном.

Цього весняного дня по всій Україні вкриваються квітами і величні пам’ятники і скромні обеліски. І це означає, що пам'ять народна жива, що подвиг загиблих у бою не забутий.

9 травня о 10 годині біля обеліска с. Михайлівки зібралися ветерани , учасники бойових дій , вдови , учні школи , вчителі, жителі села для того , щоб вшанувати пам'ять загиблих односельчан і привітати живих із 72 річницею великого Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Зав. клубом та зав . бібліотекою підготували програму проведення урочистого заходу .

Мітинг відкрив в.о. сільського старости Маркович В.А., який привітав присутніх із святом, побажав їм міцного здоров’я та довголіття.

Учні школи виступили з привітаннями та піснями.

Слово було надано голові ветеранської ради Невинному В.П., та директору школи Барабан Н.І.

Після цього відбулося покладання квітів до обеліска, та на могили загиблих воїнів у Другій світовій війні, та загиблого Крохмаля Н.І.  в зоні АТО.

Також делегація на чолі з в.о. старости Марковичем В.А. привітали ветерана війни Марковича Т.І., який за станом здоров’я не зміг прибути на свято.

Зав. клубом с. Михайлівки Гулійчук І.Д.