Зустріч з народним депутатом України VIII скликання Олександром Дехтярчуком

Зустріч  з народним депутатом України VIII скликання Олександром Дехтярчуком

27 вересня 2017 року в Крупецькій сільській раді відбулась зустріч  з народним депутатом України VIII скликання Олександром Дехтярчуком. У вступному слові народний обранець розповів про роботу в Комітеті, участь у пленарних засіданнях Верховної Ради, голосування за той чи інший законопроект. Відтак розмова продовжилася у формі «запитання – відповідь». Люди цікавились питаннями децентралізації влади, адмінреформи, її плюсів і мінусів.

Найбільш гостро стояло питання пенсійної реформи.

Працівники сільської ради цікавились на якій стадії розгляду законопроект про охорону здоров’я, яка є співпраця між народними депутатами України та ін. Олександр Дехтярчук  відповів на усі запитання присутніх. На завершення зустрічі люди в хорошому настрої дякували депутатові за те, що зустрівся з ними. Сподіваємось, що це не остання зустріч з народним обранцем.