Круглий стіл на тему «Приєднання сусідніх громад до Крупецької ОТГ: виклики та можливості»

Дата: 14.02.2018 16:27

13 лютого 2018 року в приміщенні Крупецької сільської ради відбулася зустріч за  круглим столом на тему «Приєднання сусідніх громад до Крупецької ОТГ: виклики та можливості», за участю Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Метою зустрічі за «круглим столом» було обговорення умов приєднання трьох сільських громад до об’єднаної територіальної громади, узгодження позицій щодо спірних питань та вироблення планів роботи на поточний рік..

Михайло Шелеп, модератор заходу, радник з питань децентралізації Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування, розповів присутнім про переваги, які отримали створені об’єднані територіальні громади, навів чимало позитивних прикладів господарювання в таких громадах на Рівненщині.

В ході обговорення питання об’єднання і перспектив розвитку Крупецької об’єднаної територіальної громади  представники сільських рад Хотина, Рідкова та Теслугова запитували про оптимізацію шкіл громади та створення освітніх округів, забезпечення довозу учнів, фінансову спроможність сільських рад громади, гарантії держави щодо забезпечення об’єднаних територіальних громад субвенціями з державного бюджету для розвитку сіл, будівництва доріг, підтримки закладів медицини, освіти і культури тощо.