Візит народного депутата Олександра Дехтярчука

26 квітня із робочим візитом на території Крупецької ОТГ Радивилівського району побував народний депутат Олександр Дехтярчук. В ході візиту нардеп в супроводі сільського голови Віталія Мошкуна зустрівся із трудовими колективами Крупецької, Срібненської, Довгалівської загальноосвітніх навчальних закладів та колективом дошкільного навчального закладу «Сонечко» села Крупець. Народний обранець прозвітував за результати своєї роботи у 2016 році, надав роз’яснювальну інформацію щодо реалізації ініціатив Президента та Уряду в сферах децентралізації, реформування місцевого самоврядування, освіти, охорони здоров’я та соціального захисту.

Крім того, депутат обговорив перспективи участі об'єктів соціальної інфраструктури Крупецької сільської ради у проектах Державного фонду регіонального розвитку. Олександр Дехтярчук подякував виконкому Крупецької ОТГ за якісну підготовку проектних пропозицій та документації з капітальних ремонтів об'єктів соціальної сфери, наголосивши на тому, що йому приємно співпрацювати з професійними представниками місцевого самоврядування для спільно вирішення питань соціально-гуманітарного характеру.