Свято різдвяних піснеспівів «Різдвяна Зірка»

Дата: 15.01.2018 16:03

Фото без описуСвято різдвяних піснеспівів «Різдвяна Зірка»

14 січня у Крупецькій громаді, а саме у клубі села Гайки-Ситненські відбулися різдвяні піснеспіви «Різдвяна Зірка». На спільну коляду з’їхалися усі художні колективи. Колядники віддали шану народженому Ісусикові. З чудовими різдвяними піснеспівами завітали до нас гурти сусідньої Козинської  громади - фольклорний ансамбль «Джерело» будинку культури села Пустоіванне  та народний самодіяльний ансамбль української пісні  клубу села Іващуки.

Свято, як  і усі великі починання та добрі справи,  розпочалося  з Божого благословення  настоятеля Свято - Дмитрівської церкви села Ситне отця Івана.

Фото без описуУ  програмі свята звучали колядки та щедрівки клубу села Гайки-Ситненські,а саме ансамблів «Ситнівчанка» та народного аматорського фольклорного ансамблю «Вишиванка». Гурт колядників клубу с. Михайлівка (ансамбль «Вербиченька»). Вертеп вихованців Крупецького центру дитячої та  юнацької творчості «Креатив». Дитячий гурт колядників клубу с. Баранне. Гурт колядників Крупецького будинку культури (ансамбль «Чарівниця»).

Сподіваємося, що різдвяна зірка запалила у багатьох серцях незгасимий вогонь Віри, Надії, Любові. А звучання українських колядок, щедрівок стали для усіх присутніх символом щастя та благополуччя.

І хочеться зауважити, що поки Україна колядує – вона живе!