Дорогі учні, шановні вчителі та працівники закладів освіти!

Дата: 01.09.2020 09:54

Щиро вітаємо Вас з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, святом молодості та надії .

У цей момент – уже через роки і відстані, перегортаючи сторінки своїх школярських, днів і років – так хочеться сказати вам, що навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Вчіться, щоб знати, діяти жити. Упевнені, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні.
         Окреме, велике спасибі вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, та до людини як найбільшої гуманітарної цінності. Бо саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни.

Найщиріші вітання Вам шановні батьки, бабусі та дідусі  школярів. Хай збуваються мрії ваших родин — діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід, віддаючи сили, знання, вміння на справу розбудови держави, зміцнення її економічної могутності.

Зі святом, дорогі друзі!

Щасти Вам!

Крупецький сільський голова                       Начальник відділу освіти, культури

Віталій Мошкун                                             туризму, молоді та спорту