До відома мешканців Крупецької об’єднаної територіальної громади

Дата: 06.08.2020 21:34

Виконавчий комітет Крупецької сільської ради інформує про те, що відповідно до розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у зв'язку з поширенням на території Радивилівського району Рівненської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 від 06 серпня 2020 року № 41, у зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації на території Крупецької ОТГ, на території сіл Крупець і Ситне заборонена робота закладів торгівлі починаючи з 13.00 год. 06.08.2020р. по 11.00 год. 07.08.2020р.

Звертаємось до мешканців громади із проханням дотримуватись протиепідемічних заходів.

Для убезпечення від інфікування коронавірусною інфекцією СOVID-19 у громадських місцях користуйтеся дезінфекторами, та захисними масками, дотримуйтесь правил особистої гігієни, здійснюйте регулярне провітрювання та дезінфекцію помешкань.

При перших симптомах гострого вірусного захворювання – терміново звертайтеся до свого сімейного лікаря.

Для убезпечення від захворювання на коронавірусну інфекцію СOVID-19, рекомендуємо вам без нагальної потреби не з’являтися у громадських місцях.

З огляду на це, під час погіршення епідемічної ситуації, просимо мешканців громади відповідально ставитися до свого здоров’я та здоров’я своїх близьких.

Бережіть себе і своїх близьких! Залишайтеся вдома і будьте здорові!

сільської ради