Рівненська область, Радивилівський район

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ С. КРУПЕЦЬ! Православна церква буде проведити освячення великодніх кошиків в селі Крупець 18 квітня 2020 року

Дата: 17.04.2020 14:10

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ С. КРУПЕЦЬ!

Відповідно до виконання протоколу №12 від 16 квітня 2020 року оперативного спільного засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Радивилівського району, штабу з ліквідації наслідків з надзвичайної ситуації  та звернення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона до духовенства та вірян Рівненської єпархії щодо відзначення Великодня, виконавчий комітет Крупецької сільської ради повідомляє про те, що Благочинним протоієрейем Ігорем Данилюком  релігійної громади Свято-Троїцької парафії Рівненської єпархії Української Православної церкви буде проведено освячення великодніх кошиків в селі Крупець 18 квітня 2020 року, а саме:

16.00 – вул. Травнева

16.30 -  вул. Старики (початок з траси Київ – Чоп)

17.00 – вул. Біла Криниця

17.30 – вул. Заокіп, Довга

18.00 – вул. 40-річчя Перемоги,  с. Гнильче, Пісок, Шевченка

18.30 – вул. Шкільна, Огрод, Зарогатка.

Великодня Божественна літургія буде проведена 19 квітня, початок 00.00 год.

Освячення великодніх кошиків – орієнтовно о 03.00 год

Ми можемо святкувати Великдень, навіть не перебуваючи в храмі. Сучасні засоби зв'язку і комунікації дозволяють нам скорочувати відстані і приходити на допомогу людям, якщо вони мають в цьому гостру потребу. На місцевих телеканалах та в мережі інтернет в прямому ефірі будуть транслюватись богослужіння, і ви можете долучитися до спільної молитви онлайн.

У ці непрості дні закликаю Вас, шановні жителі с. Крупець, відзначити пасхальні свята вдома, разом із родиною і молитвою в серці. Зателефонуйте рідним, друзям і привітайте їх зі святом. Пам'ятайте, залишаючись вдома, Ви не порушуєте ніяких заповідей.

Убережіть себе від інфікування та не наражайте на небезпеку оточуючих, щоби не затьмарити нікому Великодні свята.

Вірю, що разом ми зможемо зупинити хворобу і повернутися до звичного ритму життя.

Дотримуйтесь карантину, залишайтесь вдома!