ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Дата: 17.04.2020 13:29

Міністерство внутрішніх справ (МВС) та релігійні конфесії визначили формат проведення релігійних свят в умовах карантину, зокрема – Великодня.

Як повідомило МВС, під час богослужінь на Великдень у храми будуть допускатися не більше 10 осіб, але звідти буде йти онлайн-трансляція, доступна для всіх.

У місцях богослужінь зможуть бути одночасно присутніми:

• священик;
  • прислужник;
  • дяк;
  • особи, які технічно обслуговують богослужіння та забезпечують онлайн-трансляцію.

Обов’язковою умовою є носіння захисних масок чи респіраторів усіма присутніми, крім священика.

Парафіяни зможуть відвідувати храми індивідуально по одній-дві людини, коли богослужіння там не буде. Всі присутні зобов'язані носити маски, а зовні не має бути черг.

В разі спроб вірян відвідувати церкву, поліцейські патрулі «толерантно роз'яснюватимуть необхідність виконання цих правил».

Ми можемо святкувати Великдень, навіть не перебуваючи в храмі. Сучасні засоби зв'язку і комунікації дозволяють нам скорочувати відстані і приходити на допомогу людям, якщо вони мають в цьому гостру потребу. На місцевих телеканалах та в мережі інтернет в прямому ефірі будуть транслюватись богослужіння, і ви можете долучитися до спільної молитви онлайн.

У ці непрості дні закликаю Вас, шановні жителі с. Крупець, відзначити пасхальні свята вдома, разом із родиною і молитвою в серці. Зателефонуйте рідним, друзям і привітайте їх зі святом. Пам'ятайте, залишаючись вдома, Ви не порушуєте ніяких заповідей.

Убережіть себе від інфікування та не наражайте на небезпеку оточуючих, щоби не затьмарити нікому Великодні свята.

Вірю, що разом ми зможемо зупинити хворобу і повернутися до звичного ритму життя.

Дотримуйтесь карантину, залишайтесь вдома!