Увага! Увага!Увага!

Дата: 26.03.2020 10:45

Центр з надання соціальних послуг Крупецької сільської ради інформує, що з метою попередження шахрайства під виглядом працівників органів соціального захисту населення пов’язаних з проникненням до житла, використовуючи довірливість осіб пенсійного віку, осіб з інвалідністю, інших соціально незахищених категорій населення, розміщує інформацію про соціальних робітників.

Про випадки шахрайства під виглядом працівників органів соціального захисту просимо НЕГАЙНО повідомляти на номер телефону Директора Центру з надання соціальних послуг Крупецької сільської ради та номери гарячих телефонних ліній:

• Директор Центру з надання соціальних послуг Крупецької сільської ради Євгенія ОЛІЙНИК - 0966544956
  • Департамент соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації – 0362633610
  • Рівненської облдержадміністрації - 08005000078