Оголошення до відома мешканців Крупецької об’єднаної територіальної громади

Дата: 16.03.2020 17:07
Кількість переглядів: 1980

Виконавчий комітет Крупецької сільської ради інформує про те, що з метою запобігання занесенню та поширенню на території Крупецької сільської ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019 –Ncov, у Крупецькій сільській раді запроваджено карантинні заходи з 17 березня до 03 квітня 2020 року включно.

Розпорядженням сільського голови В. Мошкуна від 16 березня 2020 року № 39 затверджено заходи щодо запобігання занесенню та поширенню на території Крупецької сільської ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019 –nCOV, а саме:

1. Заборонити  до 03 квітня 2020 року проведення масових заходів на території Крупецької об’єднаної територіальної громади, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи сільської ради.
  2. Призупинити до 03 квітня 2020 року проведення особистого прийому громадян сільським головою, заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, секретарем сільської ради, керуючим справами виконавчого комітету сільської ради, виконуючими обов’язки старост сільської ради.
  3. Керівництву, працівникам Крупецької сільської ради до 03 квітня 2020 року обмежити особисті контакти з відвідувачами. Оприлюднити контактні телефони для забезпечення дистанційного розгляду звернень громадян.
  4. Запровадити дистанційний режим роботи працівників сільської ради з 17 березня по 03 квітня 2020 року.

Зазначені заходи спрямовані на недопущення скупчення людей в адмінприміщенні сільської ради.

Звертаємось до мешканців Крупецької ОТГ з проханням обмежити перебування у громадських місцях та без нагальної потреби не звертатися у органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Прийом громадян з невідкладних питань буде здійснюватися у Центрі з надання соціальних послуг Крупецької сільської ради (перший поверх адмінприміщення сільської ради).

Сільський голова

Віталій МОШКУН