Інформація до відома

Дата: 03.03.2020 12:12

На виконання листа Громадської ради при Міністерстві розвитку громад на території України від 17.02.2020 №200/16 інформуємо, що у період з 23 по 27 березня 2020 року буде проводитись Всеукраїнський онлайн-марафон «Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження 2020» . Участь у вказаному заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Онлайн-марафон – це інноваційна інформаційна платформа підвищення обізнаності та заохочення до найкращих практик використання енергоносіїв у різних сферах економіки і житлово-комунальному секторі, спрямована на широку аудиторію.

Особливістю проведення заходу є можливість у реальному часі комунікації між спікерами та учасниками з питань:

формування та реалізації державної політики у сфері енергоефективності;

енергозбереження у промисловості, будівництві, житлово-комунальному господарстві та соціальних сферах;

залучення інвестицій у проекти з підвищення енергоефективності;

відновлюваної енергетики та інших питань.

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному сайті заходу https://marafon.energy/.