УВАГА! Важлива інформація!

Дата: 20.02.2020 17:47

З початку лютого поточного року розпочато реалізацію державної програми фінансової підтримки суб’єктів мікро- та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9», ініційованої Президентом України, яка полягає у здешевленні кредитів.

До реалізації Програми в частині видачі кредитних коштів на доступних для позичальника умовах долучилися 4 банківські установи (ПриватБанк, Ощадбанк, Укрексімбанк, Укргазбаик).                           .               .!,

Крім того, Мінекономіки України спільно з Офісом розвитку МСП найближчим часом планується провести виїзні навчальні та консультаційні семінари для підприємців щодо участі у програмі «Доступні кредити 5-7-9».

При цьому інформуємо, що 21 лютого 2020 року об 1100 год. в приміщенні Дубенської районної державної адміністрації (м. Дубно, вул.. Д.Галицького, 17) АБ «УКРГАЗБАНК» заплановано проведення наради-семінару щодо реалізації Державної програми «Доступні кредити 5-7-9».

Детальну інформацію щодо проведення заходу можна отримати за телефоном: (0362) 695-324 або електронною поштою: mp-ekon@ukr.net.