Інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення

Дата: 24.12.2019 15:19

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводить обговорення.

Виконавчий комітет Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області.

1. Питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення.
  1. Про забезпечення вивчення, оцінки  та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у сфері позашкільної освіти та за формою спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва підприємств, установ та організацій комунальної форми власності – інфраструктурних об’єктів, а саме комунальний заклад «Радивилівська дитяча школа мистецтв» Радивилівської міської ради,  щодо її відповідності потребам територіальної громади.
  2. Про забезпечення вивчення, оцінки  та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у сфері позашкільної освіти та за формою спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва підприємств, установ та організацій комунальної форми власності – інфраструктурних об’єктів, а саме Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Радивилівської міської ради, щодо її відповідності потребам територіальної громади.
  3. Про забезпечення вивчення, оцінки  та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад у сфері позашкільної освіти та за формою спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва підприємств, установ та організацій комунальної форми власності – інфраструктурних об’єктів, а саме Радивилівський міський Будинок школяра, щодо її відповідності потребам територіальної громади.
  1. Альтернативні варіанти вирішення питання.

- схвалення пропозицій про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад.

1. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення.
    •  Діти та молодь  віком від 2 до 18 років, які відвідують «Радивилівську дитячу школу мистецтв» Радивилівської міської ради, Комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу Радивилівської міської ради, Радивилівський міський Будинок школяра.
  1. Можливі наслідки проведення в життя кожного альтернативного рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін.
    • забезпечення органами виконавчої влади надання можливості дітям, які мешкають на території Крупецької ОТГ здобувати позашкільну освіту у закладах Радивилівської міської ради: «Радивилівська дитяча школа мистецтв» Радивилівської міської ради, Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Радивилівської міської ради, Радивилівський міський Будинок школяра.
  1. Відомості про строк, місце та час заходів.

Проведення громадського обговорення з питання організації співробітництва територіальних громад планується провести 14 січня 2020 року о 10.00 у приміщенні Крупецької сільської ради (с. Крупець, вул. Довга, 68).

1. Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін.
  • публікація інформаційного повідомлення на сайті Крупецької сільської ради.
  1. Адреса, строк і форма  подання письмових пропозицій та зауважень.
    • поштова адреса: 35541, с. Крупець, вул. Довга, 68, Радивилівський р-н, Рівненська обл.
    • електронна адреса: KRUPETSS @ ukr.net
    • строк подання пропозицій: до 13.01.2020;
    • форма подання письмових пропозицій та зауважень.
  1. Адреса і номер телефону, за якими надаються консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення.
    • електронна адреса: KRUPETSS @ ukr.net
    • номер телефону: 0 (3633) 27 2 34
  2. Прізвище, ім'я відповідальної особи органу виконавчої влади.
    • Яковлєва Ольга Миколаївна, керуючий справами виконавчого комітету  Крупецької сільської ради, тел.: 0 (3633) 3-01-32.
  1. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення.

Після  14 січня 2020 року на вебсайті Крупецької сільської ради http://krupetska-gromada.gov.ua

Форма подання письмових пропозицій та зауважень до проектів нормативно-правових актів, що виносяться на громадське обговорення

ПІБ особи, що бере участь в громадському обговоренні або назва ІГС, якщо пропозиції надаються колективно від ІГС

ІГС, який представляє особа, та її посада в ІГС