Рівненська область, Радивилівський район

Шановні мешканці Крупецької сільської ради!

Дата: 11.11.2019 12:22
Кількість переглядів: 404

Ні для кого не є таємницею, що плата за комунальні послуги є основним доходом підприємств, які їх надають. Ці кошти використовуються на заробітну плату працівникам та на реалізацію господарської діяльності. За даними Державної служби статистики України рівень розрахунків населення за спожиті житлово-комунальні послуги за січень-жовтень 2019 року становив 93,7%. Серед регіонів України найнижчий рівень оплати за житлово-комунальні послуги станом на 01.10.2019 року у Рівненській області (78,8%).

Тому, з огляду на вищевикладене, Виконавчий комітет Крупецької сільської ради просить Вас за наявності заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги (електроенергію, газопостачання, водопостачання) погасити дану заборгованість.