Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 01.11.2019 12:22

Від щирого серця вітаємо із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери!

Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби, здійснює їх соціальний супровід.

Вашу чуйність відчувають найменш захищені верстви населення - це, насамперед, пенсіонери та особи з інвалідністю, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Щиро дякуємо вам за сумлінну працю та поділяємо ваше  прагнення до соціальної справедливості, людяності, добра, забезпечення мешканцям Крупецької об’єднаної територіальної громади гідної  роботи та гідного життя.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі.

Ми переконані, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення Крупецької об’єднаної територіальної громади, соціального захисту тих, хто його потребує.

Зичимо вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Висловлюючи безмежну вдячність за ваші подвижницькі зусилля, не маємо сумніву, що вони будуть подвоєні у ході реалізації масштабних соціальних програм, зігріті співчуттям і любов’ю до ближнього.

Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю.

Сільський голова

Віталій МОШКУН