25 років Бараннівському закладу дошкільної освіти «Веселка» Крупецької сільської ради.

Дата: 31.10.2019 16:13

Сьогодні у Бараннівському ЗДО «Веселка» відбулося святкування 25-річного ювілею від Дня заснування закладу.

Рівно 25 років тому маленькі  дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудованого дитсадка, а оченята почали звикати до дивовижного світу, де оселилося безтурботне дитинство.

Сам же дитсадок, розквіт до невпізнання і тепер радує діток і їхніх батьків сучасними, затишними і теплими кімнатами, зручними меблями, казковими майданчиками, розмаїттям іграшок та пізнавальних ігор.

Святкування Дня народження садочка – це завше справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетних очей, посмішок і сміху, відкриттів і гри, а також, це  традиція, яка об’єднує дітей, педагогів та батьків в один колектив, в одну велику родину.

Фото без описуФото без опису

Отож,  на  святі було по-родинному затишно, цікаво і просто казково!  Привітати іменинників завітало чимало гостей, зокрема сільський голова Віталій Мошкун, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Крупецької сільської ради Микола Сова, представники Агрокорпорації «Крупець»; ветерани дошкільної освіти, хто працював у цьому дитячому садочку з початку його заснування, випускники й вихованці закладу, батьківський колектив.

На День народження прийнято ходити з подарунками, отож, гості дотримались цієї традиції.

З нагоди відзначення 25-річчя, колектив «Веселки» отримав іграшки від сільського голови; відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Миколи Сови, а також від Агрокорпорації «Крупець».

Даруючи дитсадку-імениннику подарунки, гості зичили йому достатку, процвітання, довголіття; працівникам – задоволення від улюбленої роботи; маленьким вихованцям – рости здоровими, розумними і не забувати дороги до світлого оберегу їхнього дитинства.

Увазі присутніх була представлена концертна програма – справжнє свято за участю вихованців та педагогів.

Усі присутні на заході отримали безліч позитивних емоцій та гарний настрій.

Цікавий захід не залишив нікого байдужим, адже свято справді вдалося.
   Хочеться вірити, що «Веселка» переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено  упродовж 25 років, будуть справжнім скарбом для прийдешніх поколінь педагогів та вихованців.