Вітаємо з Днем захисника України!

Здавна Пресвята Богородиця вважається покровителькою українського козацтва, тож не дарма 14 жовтня українці відзначають День захисника України, вшановують військовослужбовців та пам'ять тих, хто віддав життя за мир в Україні та територіальну цілісність нашої держави.

З нагоди свята щиро вітаємо наших відважних воїнів, які  не шкодуючи свого здоров’я і життя, відважно захищають Батьківщину на Сході країни від агресора, зберігаючи свій народ та його свободу.

Низько вклоняємося перед мужністю і відвагою загиблих учасників бойових дій, які боронили Україну до останньої краплини крові.

Бажаємо нашим захисникам міцного здоров’я та благополуччя, впевненості у своїх силах та душевної рівноваги, нехай у Ваших родинах панують злагода та взаєморозуміння, а у нашій державі - мир та процвітання.

Це свято кожної української родини. І хоча сьогодні ми живемо у нелегкий час, ми переконані, що здолаємо усі труднощі.

Виконавчий комітет Крупецької сільської ради