Відвідали сім'ї загиблих учасників АТО

Дата: 10.10.2019 16:32

14 жовтня в нашій державі відзначається День захисника України, під час святкування якого ми вшановуємо військовослужбовців та пам'ять тих, хто віддав життя за мир в Україні та територіальну цілісність нашої держави.

З нагоди цього свята, керуючий справами виконавчого комітету Крупецької сільської ради О. Яковлєва, військовий комісар Радивилівського РТЦКтаСП В. Мельничук та голова громадської організації "Районне об'єднання учасників антитерористичної операції Радивилівського району Рівненської області" С. Бобчук, відвідали сім'ї учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи територіальну цілісність нашої держави на Сході України – Івана Лемещука, Назара Крохмаля, Миколи Куліби.

Родинам загиблих воїнів висловлено глибоку подяку за виховання справжніх героїв – захисників рідної землі, а також передано відзнаки Президента України за участь в АТО (посмертно) та матеріальну допомогу.

Виконавчий комітет Крупецької сільської ради висловлює щиру подяку директору Агрокорпорації «Крупець» В.О. Варфалюку та директору ТОВ «Радивилів Агро» О.С. Шаргородському за надану матеріальну допомогу сім’ям учасників АТО, які загинули захищаючи рідну землю.