День працівників освіти та Всесвітній день учителя

Дата: 07.10.2019 10:06

Щороку восени до нас приходить свято – День працівників освіти та Всесвітній день учителя, який, починаючи з 1994 року, святкується  у першу неділю жовтня.

В усі часи існування людства образ учителя асоціюється з людиною, що несе вогник знань, радість відкриття нового, повсякденну готовність до самопожертви в ім’я високої ідеї. Тільки той педагог залишає частку себе в дітях, хто, не шкодуючи сил, творчої наснаги, таланту, вкладає в душі вихованців найбільші скарби - душевність, людяність, порядність.

У цей день дошкільнята, школярі поспішають щиро привітати своїх вчителів з їхнім професійним святом та подякувати за їхню нелегку, самовіддану працю.

Традиційно, напередодні свята Крупеччина  привітала  колективи закладів освіти, всіх тих, хто присвятив своє життя та віддав серце найблагороднішій професії педагога.

Привітання для володарів найблагороднішої професії лунали зі сцени від секретаря Крупецької сільської ради  Раїси Іванівни Хомяк та  начальника відділу освіти, культу, туризму, молоді та спорту  Миколи Миколайовича Сови, які провели церемонію вручення грамот кращим представникам галузі освіти.

Паузи між вітаннями та нагородженнями заповнювали своїми виступами кращі вокальні та хореографічні колективи шкільної самодіяльності, вихованці центру дитячої та юнацької творчості «Креатив».