Шановні освітяни! Дорогі учні!

Дата: 31.08.2019 22:18

Від усього серця вітаємо Вас з Днем знань!
        Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь: без перебільшення, його відзначають всі, від вихованців дитячих садів до людей, які давно вже закінчили школу або вуз. Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії лежать знання.

Загальновідомо, що знання – це сила, сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу. Вони, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні нам для будівництва держави.
         Кожен із нас, перегортаючи сторінки свого життя, зупиниться на тій, що має назву «школа». І полинуть тоді думки приємні, життєрадісні, і защемить серце, бо згадуєш своє дитинство, юність, своїх кращих друзів, своїх порадників і наставників – учителів.
         Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.
       У цей день хочеться побажати першокласникам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання. Сподіваюся, що ви, юні друзі, будете сумлінними і розумними учнями.
       Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане останнім для вас. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки – життя.

У цей світлий день бажаємо всім нам зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму і зрілість міркувань
       Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

З повагою, Крупецький сільський голова Віталій Мошкун,

начальник відділу освіти, культури,