Шановні мешканці Крупецької об’єднаної територіальної громади!

Вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.

Державний прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України.

День Незалежності в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Це свято об’єднує всіх, хто любить і шанує свою країну, хто своєю працею створює гідне майбутнє Батьківщини.

Україна завжди славилася не лише своєю багатовіковою історією, багатими культурними традиціями, а й найголовнішим – її людьми, тими, хто своєю працею наближає країну до стабільності і впевненості в кожному подальшому дні.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 28-ї річниці Незалежності України.  Дозвольте щиро побажати вам і вашим родинам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і починаннях в ім’я соборної незалежної процвітаючої України!

Крупецький сільський голова

Віталій МОШКУН