Відбувся захід «Кава з головою ОТГ»

01 серпня 2019 року в залі засідань Крупецької сільської ради в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), відбувся захід "Кава з головою ОТГ».

Проект (ПУЛЬС) покликаний сприяти налагодженню комунікації між владою, жителями громади та іншими сторонами щодо обговорення важливих питань розвитку.

В даному заході взяли участь жителі Крупецької громади, активісти, посадові особи місцевого самоврядування, які за чашкою кави мали можливість в невимушеній обстановці поговорити про важливе.

Голова Крупецької громади Віталій Мошкун дав відповіді на питання активістів. Найбільш активно обговорювалось питання щодо екологічної ситуації в громаді.

Всеукраїнський проект "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС) виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX в Україні за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Організатором даного заходу в Крупецькій ОТГ є ГО «Сяйво».