Увага! 01 серпня 2019 року в рамках проекту ПУЛЬС відбудеться захід «Кава з головою ОТГ»
Дата: 29.07.2019 09:53
Кількість переглядів: 744
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04387496/23461cc7b2d48c45f92a8a77539454d1.jpg)
01 серпня 2019 року о 11.00 в залі засідань Крупецької сільської ради відбудеться захід «Кава з головою ОТГ», на якому жителі громади отримають можливість поспілкуватись з головою громади за чашкою кави обговорити важливі речі та отримати відповіді на свої запитання.
Даний захід проводиться в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування» (ПУЛЬС), який виконується в Україні Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX в Україні за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
На захід запрошуються жителі громади, депутати, активісти інші зацікавлені особи.