Щиро вітаємо з ювілеєм голову Радивилівської районної державної адміністрації Олега Володимировича Ващука!

Шановний Олеже Володимировичу!

З нагоди Вашого славного ювілею бажаємо Вам міцного здоров’я, енергійності, стійкості духу, натхнення та успіхів у всіх починаннях. Нехай успіх буде завжди на Вашому боці, а будь-яка справа має позитивний результат! Бажаємо щоб поруч з Вами завжди були гідні люди, надійні і вірні друзі, любляча родина і, звичайно, професійний та відданий колектив.

Хочеться побажати Вам не зупинятися на досягнутому, ставити нові цілі  та успішно їх реалізовувати.

Бажаємо Вам й надалі ефективно працювати для розвитку і процвітання Радивилівського району та отримувати високу оцінку громадян та керівництва.

З повагою сільський голова В. Мошкун,

колектив, виконавчий комітет

та депутатський корпус Крупецької сільської ради