В бібліотеці с.Михайлівка відбувся захід проекту ПУЛЬС

20 червня 2019 року у приміщенні публічно-шкільної бібліотеки с.Михайлівка відбувся захід проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС). Захід був проведений ГО "Сяйво" спільно із бібліотекою с.Михайлівка. Учасники заходу отримали інформацію щодо реформи децентралізації в Україні, провели змагання між двома командами із швидкого розв'язання кросворду на тему "Децентралізація в Моїй Громаді", здійснили перегляд та обговорення відеоматеріалів, взяли участь в цікавих конкурсах, обмінялися думками щодо важливих питань розвитку громади.

Протягом липня-серпня поточного року в рамках даного проекту планується провести ще три заходи, які обіцяють бути не менш цікавими та конструктивними.

Час і дата проведення наступних заходів будуть розміщені на офіційному сайті Крупецької об'єднаної територіальної громади та на сторінці громади в соціальній мережі Фейсбук.

Всеукраїнський проект "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС) виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX в Україні за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Даний проект реалізується в Україні із  2017 року з метою інформування громадян про процеси децентралізації в Україні та налагодження діалогу між владою та населенням громад.