Увага! 20 червня 2019 року у с.Михайлівка відбудеться захід Проекту ПУЛЬС

20 червня 2019 року о 11.00 в приміщенні публічно-шкільної бібліотеки с.Михайлівка відбудеться інформаційний захід для жителів громади «Децентралізація в Моїй Громаді».

Запрошуються жителі громади усіх вікових категорій, яким небайдуже, які процеси відбуваються у громаді та державі вцілому, люди із активною життєвою позицією.

Завдання для учасників заходу – розв’язання кросворду на тему «Децентралізація у Моїй Громаді».

Учасники заходу отримають призи.

Захід покликаний згуртувати активних людей для спілкування та обміну ідеями в невимушеній атмосфері.

Даний проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX в Україні за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).