Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

Міжнародний день захисту дітей в с.Крупець

    Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім’я і дитина це споконвічні цінності, які сповідує український народ будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.


  

   Турбота про дітей, усвідомлення приорітетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.
В межах святкування Дня захисту дітей 4 червня,в селі Крупець на площі біля будинку культури відбулась низка святкових заходів для дітей під назвою «Пізнаємо у забаві світ веселий і цікавий, серед яких конкурси, розваги, змагання, карооке, майстер класи в бібліотеці. Свято розпочалось святковим концертом юних учасників художньої самодіяльності БК с. Крупець, з вітальним словом виступили керуючий справами виконавчого комітету Крупецької сільської ради Яковлєва Ольга Миколаївна, та фахівець соціальної роботи для дітей сім’ї та молоді Пастух Марія Володимирівна.


  

   Дякуємо підприємцям Бондар Віті Святославівні, Воронюк Світлані Володимирівні, Воронку Івану Олександровичу за матеріальну допомогу у проведенні свята« повернутися до списку новин