Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у Крупецькій сільській раді

Дата: 23.05.2019 17:01

1. Організатор конкурсу — виконавчий комітет Крупецької сільської ради, 35541, Рівненська область, Радивилівський район, с. Крупець, вул. Довга,68.
  2. Підстава проведення конкурсу - рішення виконавчого комітету сільської ради від 14.05.2019 року №128 «Про організацію конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у Крупецькій сільській раді».
  3. Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг із збирання та вивезення твердих побутовихвідходів: секретар комісії Мамчур Лариса Олександрівна. Телефон - 3-01-32.
  4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
  • наявність матеріально-технічної бази;
  • вартість надання послуг;
  • наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
  1. Для участі в конкурсі учасник конкурсу надає на розгляд конкурсній комісії:
  • заяву про участь в конкурсі;
  • копії установчих документів, завірені згідно чинного законодавства;
  • документи, які засвідчують повноваження представника;
  • інформацію послуг згідно з критерієм та фінансовий стан.
  1. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:
  • будинки приватного сектору, заклади комерційного, громадського та іншого призначення на території сіл Крупець, Гайки, Гнильче, Баранне, Срібне, Заміщина;
  •  будинки приватного сектору, заклади комерційного, громадського та іншого призначення на території сіл Михайлівка, Засув;
  • будинки приватного сектору, заклади комерційного, громадського та іншого призначення на території сіл Ситне, Карпилівка, Коти, Табачуки, Гайки- Ситенські;
  • будинки приватного сектору, заклади комерційного, громадського та іншого призначення на території сіл Боратин, Гоноратка, Довгалівка.
  1. Спосіб, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:
  • спосіб подання конкурсних пропозицій - особисто або поштою;
  • місце подання пропозицій – 35541, Радивилівський район, Рівненська область с.Крупець, вул. Довга,68, відділ з питань містобудування та архітектури, ЖКГ, приватизації та комунальної власності;
  • конкурсні пропозиції приймаються протягом 30 календарних днів з дня розміщення оголошення на офіційному сайті Крупецької сільської ради та опублікування в газеті «Прапор перемоги».
  1. Місце проведення конкурсу:

Радивилівський район, Рівненська область, с.Крупець, вул. Довга,68, адмінбудівля Крупецької сільської ради.

Дата: протягом 5 днів з дня закінчення прийняття документів.

Виконавчий комітет Крупецької сільської ради