Шановні жителі Крупецької громади та любителі футболу!

Дата: 14.05.2019 17:26

Положення про проведення  відкритих змагань з футболу

Крупецької об’єднаної територіальної громади

І. Загальні положення

1. Змагання з футболу Крупецької об’єднаної територіальної громади (далі – змагання) проводяться з метою пропаганди здорового способу життя, залучення молоді до регулярних занять фізичною культурою і спортом.

2. Завдання Змагань:

підвищення майстерності спортсменів;

визначення стану розвитку футболу;

пропаганда фізичної культури та спорту серед широких верств населення;

ІІ. Строки і місце проведення змагань

Дата, час та місце проведення змагань визначаються наказом відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Крупецької сільської ради не пізніше, ніж за місяць до початку його проведення.

ІІІ. Організація та керівництво проведення змагань

1. Загальне керівництво та контроль за підготовкою і проведенням змагань здійснює відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Крупецької сільської ради.

2. Для підведення підсумків та оцінювання результатів змагань створюється суддівська колегія, склад якої затверджується наказом відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Крупецької сільської ради.

ІV. Учасники змагань

1. У змаганнях беруть участь збірні команди сіл, загальноосвітніх навчальних закладів, організацій (далі – учасники).

Склад команди: 15 спортсменів, 1 тренер, 1 представник.

2. Змагання проводяться у вікових групах:

юнаки і дівчата молодшого віку – від 12 до 13 років;

юнаки і дівчата середнього віку – від 14 до 15 років;

юнаки і дівчата старшого віку – від 16 до 17 років;

молодь (юніори, юніорки) - від 18 до 19 років;

дорослі (чоловіки, жінки) – 21 рік і старше.

3. Учасники повинні мати відповідну спортивну форму.

4. Представники збірних команд у перший день змагань подають до суддівської колегії: заявку на участь в змаганнях за формою згідно з додатком; паспорт або свідоцтво про народження на кожного учасника змагань. Заявки, які не відповідають встановленій формі або неправильно оформлені не приймаються.

V. Безпека та підготовка місць проведення

1. Забезпечення безпеки під час проведення змагань покладається на відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Крупецької сільської ради та власника спортивних споруд, інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів за місцем проведення змагань.

2. Підготовка місць проведення змагань повинна відповідати вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів"та покладається на їх власників.

3. Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. На змаганнях присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова.

VI. Нагородження

1.Команда, яка зайняла І місце нагороджується кубком та грамотою. Команди, що зайняли ІІ, ІІІ місця нагороджуються грамотами. Гравець та кращий бомбардир нагороджуються призами.

VIII. Умови фінансування змагань та матеріального забезпечення учасників

1. Усі витрати учасників щодо участі у змаганнях здійснюються за рахунок організацій, що відряджають.

2. Витрати на організацію та проведення змагань, підбиття підсумків та нагородження переможців здійснюється за рахунок коштів не заборонених чинним законодавством України.

Заступник начальника                                           Г.Романович

до Положення про проведення

змагань з футболу Крупецької

об’єднаної територіальної громади

(пункт 4 розділу IV)

на участь у відкритих змаганнях з футболу Крупецької

об’єднаної територіальної громади

Назва заходу                     Футбол

Команда                             «_______________________»

Місце проведення            футбольне поле с. Гнильче

Термін проведення           ______червня 2019р.

Прізвище, ім’я спортсмена

Рік народ- ження

Місто, село, селище

Найменування школи,організації, тощо..