Відбувся концерт "Фронтів тернистих ті дороги", приурочений до Дня Перемоги

День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого величі духу і братства народів. Стійкість , мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв на трудовому фронті в ім’я перемоги над  фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

З нагоди цього свята, біля обеліску загиблим воїнам визволителям було відправлено панахиду ,яку відправив настоятель Свято-Троїцької церкви с. Крупець  отець Ігор Данилюк . З вітальним словом виступив сільський голова Віталій Мошкун.

Програму свята продовжили у залі засідань адміністративного приміщення сільської ради святковим концертом художньої самодіяльності будинку культури с. Крупець.

Ведучі Марія Хороновська та Світлана Медвідь оголосили  вшанувати пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання. В програмі концерту прозвучали пісні  « Степом», «Сивина»,  «У матері над хатою»,»Соколята», «Заплакало небо», «Смуглянка», «Кленова балада», «Спасибі вам фронтовики», «Перемога».

Пісня "Смуглянка" у виконанні чоловічого дуету Василя Луцюка та Андрія Мандзюка

Пісня "Заплакало небо" у виконанні Зої Стоцької

Пісня "У матері над хатою" у виконанні жіночого вокального ансамблю "Чарівниця"

Пісня "Кленова балада" у виконанні дуету Зої Стоцької та Андрія Мандзюка