Дорогі наші ветерани війни, шановні мешканці Крупецької об’єднаної територіальної громади!

Вітаю вас з Днем пам’яті і примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ці дні – символ героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю мільйонів воїнів і мирних людей, які поклали своє життя заради миру та майбутніх поколінь.

Вже минуло 74 роки від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні подвиг захисників і визволителів рідної землі залишається невичерпним джерелом патріотизму для майбутніх поколінь, вірного служіння своєму народу.

У цей пам’ятний день бажаємо вам, наші шановні ветерани, а також вашим родинам, міцного здоров’я і довголіття, оптимізму, достатку та родинного затишку, мирного неба та злагоди на нашій землі.

Ми пам’ятаємо про ту високу ціну, яку заплатили наші батьки-діди за сьогоднішній мир! І зробимо усе аби наш край був квітучим і заможним.

Крупецький сільський голова

В. МОШКУН