На Рівненщині вже вп’яте відбудеться Міжнародна виставка енергоощадних технологій «Сучасність. Енергозбереження. Технології»

Дата: 03.05.2019 12:30

Виставка «СЕТ» започаткована ще у 2015 році як імпульс газозаміщенню, відколи гостро постало питання енергетичної незалежності держави. Захід проводиться за підтримки Рівненської облдержадміністрації, за підтримки НАНУ, НТУУ «КПІ», Держенергоефективності, Мінрегіонбуду.
  Цього року вона проходитиме 13-14 червня на території ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м.Рівне, вул. Д.Галицького, 27).
  Нині ж триває підготовка до заходу.
  Серед учасників – компанії-виробники як місцевого, так і закордонного обладнання та технологій. Реєстрація ще не закінчилася, тому можна подавати заявки на участь.
  Щоб взяти участь у виставці, підприємцям необхідно звернутися у департамент ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА. Контактні особи: Віталій Гордійчук, (е-mail: energozb_rivne@ukr.net , телефакс: +38 0362 28-88-68, +38 0362 28-44-72, +38 099 38-10-969).