Запрошуємо жителів Крупецької територіальної громади прийняти участь у виставці та благодійній акції «Я є хліб життя»

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

«Я є хліб життя»,

яка відбудеться 06 травня 2019 року о 14.00 год. в залі засідань Крупецької сільської ради

З Великодніми вітаннями виступатимуть наймолодші учасники художньої самодіяльності Будинку культури с. Крупець.

Випічка та писанки після участі в конкурсі, як благодійний дарунок, передадуться для громадян, які проживають в Радивилівському стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання.

Організатори акції: ПШБ та Будинок культури  с. Крупець, Центр з надання соціальних послуг