Крупецька громада
Радивилівський район, Рівненська область

До уваги керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та усіх жителів села!

 

 

      З метою створення умов, сприятливих для життєдіяльності мешканців, захисту довкілля, покращення естетичного та санітарного стану населеного пункту, а також належної підготовки до Великодніх та травневих свят у населених пунктах сільської ради (Крупець, Баранне)  13 квітня 2019 року оголошується загальносільський суботник, в якому основна увага буде приділятися сільському кладовищі.

     Турбота про чистоту і благоустрій громади – справа кожного мешканця. Адже, впорядковані вулиці, дороги, сквери, присадибні ділянки, прибережні смуги позитивно впливають на настрій мешканців, віддзеркалюють моральне обличчя кожного  жителя.

     Звертаємося до всіх жителів, керівників установ, організацій, підприємств усіх форм  власності приєднатися до проведення дня благоустрою  та забезпечити чистоту та порядок на підвідомчих територіях, а також дотримуватись Типових правил благоустрою населеного пункту.

    Запрошуємо  небайдужих жителів  с.Крупець та с.Баранне взяти участь в суботнику по впорядкуванню сільського кладовища 13 квітня  о 9 годинні ранку. З собою мати сокиру, лопату, граблі, ряднини, мішки для виносу сміття та хороший настрій дляспільної роботи.

   

 

 

Виконавчий комітет Крупецької сільської ради« повернутися до списку новин